תודה לכל לקוחותי

נהנתי מכל רגע

גללו לקריאת המלצות

 • דבורה סניץ קיבוץ ברקאי

  שלום לילך
  בתחילת דברי אני רוצה לציין את הסוף. יש לנו בית יפה שאנו מאד נהנים לגור בו. הרבה בזכותך. כשבאתי לחיפוש מתכננת--- והיה לי ברור שזאת חייבת להיות אישה---לא היה לי מושג מאיפה להתחיל.
  קיבלתי מספר המלצות מאנשים שאני סומכת על דעתם. כמובן שחיפשתי שהכימיה הראשונית תהיה טובה, ואכן זה שיחק  גורם חשוב בבחירה.
   כשפגשתי אותך והבאתי את "רשימת המשאלות / חלומות " שלי, שרשמתי כבר מספר שנים כשהתחלתי לצאת להרפתקה של בניית בית.
   לא נבהלת ועודדת אותי שזה ביתי והוא צריך לשקף את חלומותי.
   וכך היה...בדרך הארוכה לא אמרת שזה " אי אפשר " אלא הדרכת אותי בסבלנות ובנעימות לראות - מה הבעיות ואיך אפשר אחרת.
   לווית אותנו בצמוד דרך מספר משברים והרוגע שלך עזר לנו להתמודד עם מצבים לא קלים.
   את זה מאוד הערכתי. הלכת איתי ברצונות שלי והושטת יד בכל דבר.
   כמובן בכל בית שנגמר , יש דברים שאולי היה יכול להיות מתוכנן אחרת, אבל לזכותך , הם לא רבים.

  אסיים ואגיד שמאד נהנתי לעבוד איתך, לקבל את עצתך ולהיות בחברתך בתקופה המיוחדת זאת.
  הבית באמת משקף את החלומות שלי
  תודה ומאחלת לך הצלחה

 • משפ' בראון, גן שמואל

  ברצוננו להמליץ בחום על ניסיוננו הנפלא עם לילך, שתכננה ועיצבה עבורנו את שיפוץ הבית. הרגשנו שאנחנו מאוד לא בקיאים בתחום, והושטה לנו יד מקצועית לעילא, אסטטית, קשובה מסורה ומרגיעה. עברנו בניצוחה את "רוביקון" השיפוץ בבטחה בנוחות ובגמישות נפלאה לכל לבטינו. ידעה להסביר ואפילו להכין תרשימים בתלת מימד במקומות שהתקשינו לקרוא את התרשים. להיות עם בעלי המקצוע כשנדרש, והכל ברוח לבבית להפליא.

  יום יום אנחנו במקום שאוהב אותנו ואנחנו אותו. תודה לך לילך מעומק ליבנו. אוהבים,צילה וחנוך.

 • משפ' עדן, ניר עציון

  ברצוננו לומר תודה ענקית ללילך שחף ששימשה לנו "מורה נבוכים" בתהליך הסבוך המורכב והיפה של בניית בית חדש. לילך בדרכה הנעימה, סייעה לנו לחשוב מה נכון לנו ובעיקר מה יהיה נכון ופרקטי בעתיד. לזכותה ייאמר, שבכל התלבטות שלנו, אמרה את דעתה המקצועית מתוך הכרת תחום העיצוב לעומק, אך מצד שני הייתה קשובה לאמירות ולכיוונים שלנו. התוצאה יפה ומרשימה, אנו נהנים ומתרגשים בכל יום מביתנו החדש ורואים בכל יום כמה טוב שנועצנו בגורם מקצועי.

  לילך הביאה אותנו לקבל יחד איתה החלטות שיאפשרו לנו גמישות עיצובית היום ובעתיד. אנו מודים ללילך על השעות, הסבלנות והסובלנות לשמוע, להשמיע ולהוביל אותנו לאורך כל הדרך בתכנון, עצה, מציאת בעלי מקצוע ועוד. אז... לילך תתכונני, בקרוב נתחיל לחשוב על הקומה התחתונה. כרמית ויוסי,אופיר, ליאור, הדרי והראל עדן

 • איילת ועודד פרוינד

  לילך תכננה את המשך הבית שלנו (קומה שניה) בשנת 2013 כמו גם פיקוח עליון במהלך הבניה עצמה. העבודה המשותפת עם לילך, הן בשלב התכנון והן בשלב הביצוע הייתה מעולה. העיצוב שלילך הציעה היה לטעמנו, נקי ופרקטי וענה לדרישות שהצבנו. ללילך הניסיון הנדרש, הסבלנות בעבודה מולנו וגם עם אנשי מקצוע אותם לקחנו.

  לילך הפגינה יצירתיות במציאת פיתרונות לבעיות שעלו והפגינה רמה גבוהה של שירותיות מבחינת זמינות וההרגשה הטובה שאפשר להתקשר בנוגע לכל דבר ומתי שרוצים ע"מ להתייעץ וע"מ להתקדם בעבודה. היא הובילה בשליטה מלאה את הפרויקט, דבר שהשרה אוירת בטחון ונוחות. תענוג לעבוד איתה ואנחנו ממליצים עליה בכל פה.

 • קרן ואמנון רוט

  העבודה אתך הייתה נעימה וזורמת. הענקת תחושת ביטחון והיה ברור לנו שנוכל בכל עת לפנות אליך בבקשות. בסוף הדרך, הלכנו על מה שהמלצת לנו ישר בהתחלה.

  ממש נהנינו לעבוד אתך.

 • מעגן מיכאל, המחלקה המשפטית

  לילך תכננה עבורנו משרד חדש במחלקתנו. העבודה כללה ליווי בבחירת ריהוט ואבזור, תכנון חשמל ובחירת תאורה. התוצאה הסופית נעימה ומעודדת סביבת עבודה יעילה ופורייה ואנו בהחלט מרוצים מהתוצאה.

  נשמח לעבוד יחד שוב לכשיעלה הצורך. עדי שגיא לפיד, עו"ד

 • חברת B2W

  דרך השירטוטים, הליווי בסיור הקניות והעבודה מול ספקי השירות - לילך כיוונה אותנו למקומות אשר הביאו את רעיונותינו לידי מימוש.

  התוצאה של עבודתנו המשותפת הניבה משרד מקסים. תודה. אבי אמיתי, מנכ"ל

 • חברת In Person

  ההיכרות עם לילך החלה במפגש בבית קפה אך יצרה/הניבה למעשה את החלל המושלם לפגישה עסקית עם אדריכל/מעצב (או כל בעל מקצוע אחר). לילך הבינה מיד את הרעיון העסקי ואת הצרכים הנגזרים ממנו, היא התחברה לצרכים אלו וידעה לספק פתרונות תואמים החל ברובד התכנון האדריכלי, דרך המלצה על מרכיבים פונקציונליים ובחירתם וכלה בכל היבטי העיצוב – צבע, חומרים, ריהוט ואביזרים.

  החיבור והכימיה ביני לבין לילך כשהרעיון העסקי מוביל את שנינו לכל אורך הדרך, הביא לפרויקט מוצלח תוך עמידה בזמנים ובתקציב. תודה לילך!!! בברכה, ספי פינגרמן

לתיאום פגישה ולכל שאלה

לילך שחף | אדריכלות ועיצוב פנים | קיבוץ מעגן מיכאל

‭052-2272924

א-ה 9:00-1700

© 2019 לילך שחף אדריכלות ועיצוב פנים  
טופס פנייה (כל השדות חובה)